wytrawialnik/okres próbny/Chrzanów-Kroczymiech
Ocynkownia Śląsk sp. zo.o. / Operatorzy urządzeń do nakładania powłok / Malopolskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla operatorzy urządzeń do nakładania powłok w Malopolskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Ocynkownia Śląsk sp. zo.o. w Malopolskie

Zakres obowiązków: praca na WYTRAWIALNI - przy kwasach chlorowodowrowych; ; Wymagane umiejętności: kurs obsługi suwnic; Inne wymagania: - wykształcenie min. podstawowe
- staz 3 lata
- obsługa suwnicy z poziomu "0"
- praca na WYTRAWIALNI - przy kwasach chlorowodorowych - wymagany dobry stan zdrowia; Typ wykształcenia: brak

Data publikacji
2011-04-01

kadry@ocynkownia.pl

Telefon
32 649 70 22

Fax
32 649 70 24

Godzin tygodniowo
40

Adres
Kroczymiech 38, 32500 Chrzanów

Dodatkowe informacje
Karcz Aneta

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV + skierowanie - kontakt osobisty lub telefoniczny lub CV na e-mail: kadry@ocynkownia.pl z dopiskiem "wytrawialnik"; Jezyk aplikacji: polski

Słowa kluczowe
Chrzanów, Suwnic, Slask