Szwaczka, Krawcowa
THM GROUP Sp. z o.o. / Operatorzy urządzeń filtrujących i oddzielających / Podkarpackie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla operatorzy urządzeń filtrujących i oddzielających w Podkarpackie
Pokaż wszystkie oferty pracy w THM GROUP Sp. z o.o. w Podkarpackie

Zakres obowiązków: SZYCIE ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH - POŚCIELE, PRZEŚCIERADŁA, BECIKI ITP. NA MASZYNACH OVERLOCK, STĘBNÓWKA ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - PODSTAWA MIESIĘCZNA + DODATKOWO AKORD OD WYROBIONYCH NORM Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - umiejętności: SZYCIE - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Telefon
781996768

Adres
JAROWA 11, 35-083 RZESZÓW, Polska

Dodatkowe informacje
Tel.: 530-094-565, Email: Praca@thmgroup.pl