Sprzedawca w sklepie obuwniczym
MEVIS s.c. Anna Tabor, Marek Tabor / Sprzedawcy i demonstratorzy / Pomorskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla sprzedawcy i demonstratorzy w Pomorskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w MEVIS s.c. Anna Tabor, Marek Tabor w Pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów; ; Wymagane umiejętności: mile widziana obsługa kasy fiskalnej; Inne wymagania: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, zdjęcia, podania listem zwykłym na adres: Obuwnicza Sieć Handlowa S.C. ul.Chołoniewskiego 34/2/36 85-127 BYDGOSZCZ z dopiskiem GDYNIA; Typ wykształcenia: brak

Data publikacji
2011-04-13

Godzin tygodniowo
40

Adres
Chołoniewskiego 34/2/36, 85127 Bydgoszcz

Dodatkowe informacje
X X

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV, zdjęcie, podanie proszę przesłąć listem zwykłym na adres:Obuwnicza Sieć Handlowa S.C. ul.Chałubińskiego 34/2/36/, 85-127 Bydgoszcz z dopiskiem GDYNIA; Jezyk aplikacji: polski

Słowa kluczowe
Bydgoszcz, Gdynia, Tabor, Mevis