Specjalista do spraw sprzedaży
Business Traders Group Sp.z O.o / Agenci do spraw sprzedaży (handlowcy) / Opolskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla agenci do spraw sprzedaży (handlowcy) w Opolskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Business Traders Group Sp.z O.o w Opolskie

Zakres obowiązków: specjalista ds. sprzedaży do kontaktów handlowych z kontrahentami na rynkach niemieckojęzycznych, praca w godz 8016; Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; Typ wykształcenia: brak

Data publikacji
2011-08-04

office@btgspoo.com

Godzin tygodniowo
40

Adres
X Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej 4, 45828 Opole

Dodatkowe informacje
Skórska Justyna

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny; Jezyk aplikacji: polski

Słowa kluczowe
Francuskiego