Specjalista do spraw handlu
Keystone Consulting Sp. Z o.o. / Archiwiści i muzealnicy / Slaskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla archiwiści i muzealnicy w Slaskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Keystone Consulting Sp. Z o.o. w Slaskie

Zakres obowiązków: realizowanie planów sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich kontaktów handlowych z klientami (m.in. urzędy miast, urzędy gmin, PKP), pozyskiwanie nowych kontrahentów, przygotowywanie ofert sprzedażowych, prowadzenie aktywnej działalności handlowej i promocyjnej, prezentowanie aktualnych promocji i kampanii sprzedażowej, sporządzanie raportów i analiz, negocjowanie warunków handlowych, współpraca z pozostałymi działami firmy. Firma oferuje: zatrudnienie w firmie o rosnącej pozycji na rynku, prowizję od sprzedaży, niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy, duże możliwości rozwoju w obszarze sprzedażowym Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne - pozostałe: min. 2 lata doświadczenia w pracy jako specjalista ds. handlowych, doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych B2B, mile widziane doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych z instytucjami publicznymi, wykszt. średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane kierunki elektryczne, telekomunikacyjne), gotowość do częstych wyjazdów służbowych, wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista, komunikatywność, łatwość budowania relacji z klientami, dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe, umiejętność organizacji pracy własnej jak również umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na cel, odpowiedzialność i rzetelność, mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne kierować na adres email. W temacie wiadomości proszę podać numer ref.: SH 1017. Dodatkowo proszę zamieścić klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzaniu danych osobowych. - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Dodatkowe informacje
Email: Rekrutacja@keystone.com.pl