Spawacz
St 3 Offshore Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością / Spawacze i pokrewni / Zachodniopomorskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla spawacze i pokrewni w Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: SPAWANIE ŁUKIEM KRYTYM KONSTRUKCJI STALOWYCH WEDŁUG POSIADANYCH UPRAWNIEŃ LUB SPAWANIE ORBITALNE, ZMECHANIZOWANE RUR; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, PREFEROWANE KIERUNKOWE, UMIEJETNOŚĆ SPAWANIE WEDŁUG WYBRANEJ METODY 121 LUB 138/136, 135/136, 141, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, MILE WIDZIANE AKTUALNE UPRAWNIENIA SPAWALNICZE: 121, 138/136, 135/136, 141, DOŚWIADCZENIE W SPAWANIU W/W METODĄ, PRACODAWCA PROSI O PRZESŁANIE CV NA ADRES E-MAIL: HR@st3-offshore.com, MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY, WYSPA OSTRÓW BRODOWSKICH-SZCZECIN Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne - uprawnienia: SPAWACZ 135, 136 - pożądane; SPAWACZ 141 - pożądane; SPAWACZ 121 - pożądane; SPAWACZ 138 - pożądane - umiejętności: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE - konieczne - inne zawody: Spawacz - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV WYSYŁAĆ NA E-MAIL: HR@st3-offshore.com - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-05-08

kamila.sobolewska@bilfinger.com

Dodatkowe informacje
KAMILA SOBOLEWSKA, email: HR@st3-offshore.com