Recepcjonista
"Uzdrowisko Kamień Pomorski" Sp. z o.o. / Receptionists (general) / Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: 1. Obsługa gości hotelowych, interesantów w recepcji, udzielanie informacji 2. Prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi 3. Zgłaszanie na bieżąco usterek i braków w pokojach hotelowych 4. Odbieranie i udzielanie informacji 5. Obsługa urządzeń biurowych 6. Utrzymanie na bieżąco porządku i wyglądu pomieszczeń i zaplecza w czystości i pomieszczeń do sprzątania oraz otoczenia przed wejściem do budynku 7. Przekazywanie na bieżąco przełożonym uwag i skarg od gości i kuracjuszy Wymagania: - wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne - umiejętności: praca w zespole - konieczne - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-09-22

Telefon
0913821149

Fax
0913821135

Adres
Szpitalna 13, 72-400 Kamień Pomorski, Polska

Dodatkowe informacje
Małgorzata Kruszelnicka-Rogowska, tel.: 91 38 21 149