Pracownik torowy
Dariusz Rakowski "rak-Tor Iii" / Robotnicy pomocniczy w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni / Slaskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla robotnicy pomocniczy w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni w Slaskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Dariusz Rakowski "rak-Tor Iii" w Slaskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie: zawodowe; mile widziane doświadczenie zawodowe; jedna zmiana; prace na torach; wymiana i montaż torowisk; wyjazdy na delegacje- pracodawca zapewnia zakwaterowanie; umowa o dzieło lub zlecenie;; Typ wykształcenia: brak

Data publikacji
2012-08-02

rak-tor1@o2.pl

Telefon
32 270 50 78

Godzin tygodniowo
40

Adres
Włodzimierza Majakowskiego 1, 44109 Gliwice

Dodatkowe informacje
Biniecka -

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny i emailowy z pracodawcą; Jezyk aplikacji: polski

Słowa kluczowe
Torowy