Pracownik produkcji
Biznes Partner Agencja Pracy Tymczasowej / Manufacturing labourers not elsewhere classified / Wielkopolskie

Pokaż wszystkie oferty pracy w Biznes Partner Agencja Pracy Tymczasowej w Wielkopolskie

Zakres obowiązków: wykształcenie podstawowe,książeczka sanepidowska; Pakowanie, sortowanie artykułów spożywczych (produkcja śledzików, koreczków śledziowych), możliwość zatrudniania przez pracodawcę miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - uprawnienia: książeczka Sanepidowska - konieczne - umiejętności: chęć do pracy - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny z Panią Zielińską Klaudią: 501-700-594 - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-05-17

Telefon
501-700-594

Adres
PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 7/9, 90-117 Łódź, Polska

Dodatkowe informacje
Klaudia Zielińska, tel.: 501-700-594