Pracownik myjni samochodów żywcowych (O)
IMPEL FOOD HYGIENE "COMPANY" Sp. z o.o. Sp. Komandytowa / Vehicle cleaners / Małopolskie

Zakres obowiązków: pracownik myjni samochodów żywcowych Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - dodatkowe - pozostałe: Wymagania: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, poziom wykształcenia - bez znaczenia, zapewniony posiłek regeneracyjny. Praca w Tarnowie na trzy zmiany w godz.: 7.00 - 15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00, w soboty w godz. 15.00-23.00, 23.00-7.00; wynagrodzenie 13zł/h brutto. Kontakt: IMPEL FOOD HYGIENE "COMPANY" Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, tel.: 501 651 158. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Skierowanie lub kontakt telefoniczny - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Telefon
501 651 158

Dodatkowe informacje
Mieczysław Kozioł, tel.: 501 651 158