Pracownik fizyczny - Sprzątaczka (Umowa o dzieło na 1 rok)
Platforma Usług Agnieszka Setkowicz / Pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne / Slaskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne w Slaskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Platforma Usług Agnieszka Setkowicz w Slaskie

Zakres obowiązków: Odkurzanie, mycie podłóg na mokro, przecieranie biurek, parapetów, kaloryferów i innych przedmiotów typu: sprzęt biurowy. Sprzątanie w łazienkach, wyrzucanie śmieci. Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w sprzątaniu, umiejętność dokładnego sprzątania. Schludny wygląd i kultura osobista, osoba bez nałogów. Sprzątanie 3 razy w tygodniu niewielkiego biura. Praca na jakieś półtora do 2 godzin. Umowa o dzieło na 1 rok. Kontakt tel. w godz.: 09:00-17:00 lub mailowy: pu@platformauslug.pl; Typ wykształcenia: brak

Data publikacji
2011-10-20

pu@platformauslug.pl

Telefon
504-651-051

Fax
22 425-12-87

Godzin tygodniowo
40

Adres
Puławska 38/6, 05500 Piaseczno

Dodatkowe informacje
Skarżyńska Katarzyna

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV. Kontakt tel. w godz.: 9:00-17:00 lub mailowy: pu@platformauslug.pl; Jezyk aplikacji: polski

Słowa kluczowe
Agnieszka