Pizzer
Omaggio Magdalena Gajowniczek Sp.j. / Hotel receptionists / Pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie pizzy. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: gastronomiczne - konieczne - pozostałe: Wymagania: wykształcenie zawodowe gastronomiczne, roczne doświadczenie zawodowe, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Miejsce pracy: Gdańsk -Osowa. Kontakt telefoniczny: 663 377 376. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie zawodowe gastronomiczne, roczne doświadczenie zawodowe, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Miejsce pracy: Gdańsk -Osowa. Kontakt telefoniczny: 663 377 376. Wymagania: wykształcenie zawodowe gastronomiczne, roczne doświadczenie zawodowe, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych. Miejsce pracy: Gdańsk -Osowa. Kontakt telefoniczny: 663 377 376.

Data publikacji
2017-10-10

mg247@wp.pl

Telefon
058 346 13 47

Adres
Kielnieńska 163, 80-298 Gdańsk, Polska

Dodatkowe informacje
Gdańsk Omaggio, tel.: 663 377 376