Operator koparko-ładowarki R39/4126-1532/17
Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Drometr Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością / Earthmoving and related plant operators / Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków: roboty ziemne Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - uprawnienia: OPERATOR KOPARKO - ŁADOWARKI KL. III WSZYSTKIE TYPY - konieczne - inne zawody: Operator koparko-ładowarki, staż: 2 lat - konieczne - pozostałe: aktualne uprawnienia, doświadczenie min. 2 lata, delegacja wg zlecenia- teren kraju, dojazd i zakwaterowanie zapewnione Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Telefon
54 236-01-75

Adres
ROLNA 5, 87-800 Włocławek, Polska

Dodatkowe informacje
Agnieszka Zych, tel.: 54 236-01-75