Nauczyciel przedszkola
"chuchaczek" Joanna Sławuska / Early childhood educators / Dolnoslaskie

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych w grupie przedszkolnej do 20 dzieci, prowadzenie obserwacji pedagogicznej, inicjowanie zabaw tematycznych i sprawnościowych, sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat w czasie pobytu w przedszkolu praca na umowę na czas nieokreślony, praca na dwie zmiany w przedziale godzinowym 7:00-17:00 oferta dostępna w sali C Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne; wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - dodatkowe - inne zawody: Nauczyciel przedszkola - konieczne - pozostałe: wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne, mile widziane pedagogiczne, staż pracy bez znaczenia, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, umiejętność prowadzenia zabaw i prac plastycznych z dziećmi, kultura osobista, zmysł estetyczny, odpowiedzialność Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Adres
A.Vivaldiego 34/1, 52-129 WROCŁAW, Polska

Dodatkowe informacje
Joanna Sławuska, tel.: 608-708-944