Nauczyciel Gimnastyki Korekcyjnej
Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie / Sportowcy zawodowi, trenerzy i pokrewni / Pomorskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla sportowcy zawodowi, trenerzy i pokrewni w Pomorskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie w Pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z ptrzebami w tym zakresie.; ; Wymagane umiejętności: przygotowanie pedagogiczne; Inne wymagania: Wymagania wyższe specjalność gimnastyka korekcyjna, uprawnienia pedagogiczne. Wynagrodzenie wg. karty nauczyciela. Kontakt: (58) 682-72-76 lub osobiście w siedzibie Zespołu Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gdańskim ul. Szkolna 5 83-050 Lublewo Gda; Typ wykształcenia: sportowe

Data publikacji
2011-08-23

Godzin tygodniowo
2

Adres
Szkolna 5, 83050 Lublewo Gdańskie

Dodatkowe informacje
Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gdańskim X

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania wyższe specjalność gimnastyka korekcyjna, uprawnienia pedagogiczne. Wynagrodzenie wg. karty nauczyciela.; Jezyk aplikacji: polski

Słowa kluczowe
Lublewo