Młodszy asystent
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna / Inżynierowie mechanicy / Lubuskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla inżynierowie mechanicy w Lubuskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lubuskie

Zakres obowiązków: ocena dokumentacji związanej z bezpieczeństwem żywności przeprowadzanie urzędowych kontroli żywności oraz pobór próbek, tworzenie dokumentacji związanej z urzędową kontrolą żywności, czynny udział w działaniach związanych z sytuacjami zagrożenia spowdowanym brakiem bezpieczeństwa żywności. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - pozostałe: wykształcenie wyższe technolog żywności lub pokrewne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, prawo jazdy kat. B, obsługa pakietu Microsoft Office, podstawowa znajomość języka angielskiego Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: brak - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Telefon
68 325 46 71 - 75

Adres
Jasna 10, 65-001 Zielona Góra, Polska

Dodatkowe informacje
Liliana Jarosz, tel.: 68 325-46-71-75