Malarz konstrukcji stalowych
INSSTAL Adrian Sójka / Posadzkarze i pokrewni / Wielkopolskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla posadzkarze i pokrewni w Wielkopolskie

Zakres obowiązków: wykształcenie min. zawodowe min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku umiejętność nanoszenia powłok metodą hydrodynamiczną: przeciwpożarowych i farb poliuretanowych mile widziana praktyka przy malowaniu konstrukcji stalowych malowanie natryskowo elementów konstrukcji stalowych - kratownicowych 1 zmiana wynagrodzenie: 3000 zł brutto miejsce pracy: Ostrów Wlkp. (siedziba firmy) Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - konieczne - inne zawody: Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych, staż: 2 lat - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: pracodawca prosi o kontakt tel.: 695-822-244 do godziny 16:00 - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-05-18

ksiegowosc@insstal.pl

Telefon
627383737, 695822244

Adres
Melchiora Wańkowicza 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska

Dodatkowe informacje
Tel.: 695-822-244