Kucharz
Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek / Hotel receptionists / Pomorskie

Pokaż wszystkie oferty pracy w Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek w Pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni chińskiej, opracowywanie nowych dań i jadłospisów według receptur i przepisów kuchni chińskiej. Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, typ: gastronomiczne - pożądane - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - pozostałe: wykształcenie średnie kierunkowe kucharz, 5 lata doświadczenia na w/w stanowisku, umiejętność przygotowywania i gotowania potraw kuchni chińskiej, znajomość języka chińskiego w stopniu biegłym. Kontakt telefoniczny: 503-097-659. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: wykształcenie zawodowe gastronomiczne, 3 lata doświadczenia na w/w stanowisku, umiejętność przygotowywania i gotowania dań kuchni chińskiej, znajomość języka chińskiego w stopniu biegłym. Kontakt telefoniczny: 503-097-659. wykształcenie zawodowe gastronomiczne, 3 lata doświadczenia na w/w stanowisku, umiejętność przygotowywania i gotowania dań kuchni chińskiej, znajomość języka chińskiego w stopniu biegłym. Kontakt telefoniczny: 503-097-659.

Data publikacji
2016-06-11

Telefon
(058) 550-73-49, 0503-097-659

Adres
Wodnika 50, 80-299 Gdańsk, Polska

Gdańsk Działalność Gospodarcza Stefan Stasiołek, tel.: 503 097 659