Kucharz
Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek / Kucharze / Pomorskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla kucharze w Pomorskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek w Pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni chińskiej, opracowywanie menu, wprowadzanie nowych potraw.; Wymagane doświadczenie zawodowe: 3.00 - Kucharz*; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 3 lata doświadczenia na w/w stanowisku, umiejętność przygotowywania dań kuchni chińskiej, znajomość języka chińskiego w stopniu biegłym. Miejsce pracy: Sopot, ul. Wybickiego 48. Kontakt telefoniczny: 503 097 56; Typ wykształcenia: brak

Data publikacji
2013-09-23

Telefon
503 097 659

Godzin tygodniowo
40

Adres
Wodnika 50, 80299 Gdańsk

Dodatkowe informacje
Działalność Gospodarcza Stefan Stasiołek Gdańsk

Jak aplikować
Letter + CV to CONTACT EA