Kucharz
Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek / Kucharze / Pomorskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla kucharze w Pomorskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek w Pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni chińskiej, opracowywanie karty dań i gramatur nowych dań.; Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie. 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku. Umiejętność przygotowywania i gotowania potraw kuchni chińskiej. Znajomość języka chińskiego na poziomie komunikatywnym. Miejsce pracy: Sopot, ul. Wybickiego 48. Kontakt tel. 5; Typ wykształcenia: gastronomiczne

Data publikacji
2012-09-28

Godzin tygodniowo
40

Adres
Wodnika 50, 80299 Gdańsk

Dodatkowe informacje
Dzialalność Gastronomiczna Gdańsk

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: wykształcenie średnie. 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku. Umiejętność przygotowywania i gotowania potraw kuchni chińskiej. Znajomość języka chińskiego na poziomie komunikatywnym. Miejsce pracy: Sopot, ul. Wybickiego 48. Kontakt tel. 503 097 659.; Jezyk aplikacji: polski

Słowa kluczowe
Sopot