Kucharz
Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek / Kucharze / Pomorskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla kucharze w Pomorskie
Pokaż wszystkie oferty pracy w Działalność Gastronomiczna Stefan Stasiołek w Pomorskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni chińskiej, opracowywanie kasrty dań i gramatur nowych dań; Inne wymagania: wst. kont. tel: 503-097-659, wykształcenie średnie gastronomiczne, 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku, przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni chińskiej, opracowywanie receptur potraw, komunikatywna znajomość języka chińskiego. Miejsce pracy So; Typ wykształcenia: gastronomiczne

Data publikacji
2011-10-27

Godzin tygodniowo
40

Adres
Wodnika 50, 80299 Gdańsk

Dodatkowe informacje
Dzialalność Gastronomiczna Gdańsk

Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: wst. kont. tel: 503-097-659, wykształcenie średnie gastronomiczne, 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku, przygotowywanie i gotowanie potraw kuchni chińskiej, opracowywanie receptur potraw, komunikatywna znajomość języka chińskiego. Miejsce pracy Sopot; Jezyk aplikacji: polski