Kontroler procesów dystrybucyjnych
Work System / Urzędnicy fotografia / Łódzkie

Zakres obowiązków: - przeprowadzanie inwentaryzacji, - przyjmowanie dostaw zwrotnych od klientów, - praca z systemem SAP, - weryfikacja ruchów systemowych / materiałowych. Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne - uprawnienia: kierowca, operator wózków widłowych - konieczne; kierowca operator wózków jezdniowych - konieczne; Prowadzenie wózków widłowych - konieczne - umiejętności: Obsługa wózków jezdniowych - konieczne - pozostałe: znajomość środowiska magazynowego, znajomość systemu SAP Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Telefon
500 157 504

Adres
Gdańska 91/93 Ip/bud D, 90-613 Łódź, Polska

Dodatkowe informacje
Email: Anna.mijas@worksystem.com.pl