Kierowca samochodu dostawczego
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe VOSTOK Sp. z o.o. / Kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych / Wielkopolskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych w Wielkopolskie

Zakres obowiązków: załadunek towaru na samochód dostawczy, dostarczanie towaru do klienta indywidualnego oraz odbiór zwrotów i opakowań, dbanie o wysoki standard obsługi klienta Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; średnie zawodowe - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy kat. B - konieczne - umiejętności: dobra organizacja czasu pracy - konieczne; doświadczenie - 1 rok - konieczne; umiejętność pracy pod presją czasu - konieczne; odpowiedzialność - dodatkowe; samodzielność - dodatkowe - pozostałe: minimum 1 rok doświadczenia w transporcie dostawczym Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

vostok.1973@wp.pl

Telefon
797 418 438

Adres
KROKUSOWA 25A, 60-175 Poznań, Polska

Sergii Glushchenko, tel.: 797 418 438, email: vostok.1973@wp.pl