Kierowca Do 3,5 Tony
SHREKPOL Jarosław Gawor / Kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych / Mazowieckie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych w Mazowieckie

Zakres obowiązków: załadunek, rozładunek oraz przewóz rzeczy Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy kat. B - konieczne - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - inne zawody: Kierowca samochodu dostawczego, staż: 2 lat - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Telefon
535610611

Adres
POSŁÓW GRECKICH 2 lok. 15, 26-600 RADOM, Polska