Kierowca
Firma Handlowa "ala" Rozmus Alicja / Kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych / Slaskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla kierowcy samochodów osobowych, taksówek i samochodów dostawczych w Slaskie

Zakres obowiązków: Przewóz towarów głównie na trasach krajowych. Doocelowo praca na czas nieokreślony. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - dodatkowe - pozostałe: Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe w prowadzeniu samochodów, mile widziana znajomość języka niemieckiego. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV wysłać na ww. adres e-mail - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-09-22

Adres
WIOSENNA 19, 43-340 Kozy, Polska

Dodatkowe informacje
Monika Rozmus, email: biuro@olejesamochodowe.com.pl