Kelner
Hotel Polski Sp. z o.o. Mielec / Opiekunki dziecięce / Podkarpackie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla opiekunki dziecięce w Podkarpackie

Zakres obowiązków: Kelner Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - pożądane - pozostałe: Mile widziane doświadczenie, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę; I zmiana 9-15, II zmiana 14-22 Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt z pracodawcą osobisty, przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@hotelpolski.pl - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

biuro@hotelpolski.pl

Telefon
177888650

Adres
Biernackiego 12, 39-300 Mielec, Polska

Barbara Kozioł, tel.: 177888650, email: biuro@hotelpolski.pl