Inżynier produktu
Czesław Sierakowski LAKIERNICTWO / Inżynierowie i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani / Wielkopolskie

Pokaż wszystkie oferty pracy dla inżynierowie i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani w Wielkopolskie

Zakres obowiązków: Nadzorowanie, weryfikacja jakościowa projektów. Odpowiedzialność za prowadzenie projektów. Działania z zakresu logistyki oraz planowania produkcji. Wdrażanie dokumentacji pracowników i wg. założeń dostawców. Tworzenie oferty dla klienta. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - konieczne - pozostałe: Umiejętność czytania i tworzenie dokumentacji technicznej. Znajomość języka angielskiego. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail: kontakt@lakiernictwo-sierakowski.pl - języki aplikowania: polski

Data publikacji
2017-10-10

Telefon
65 545 28 73

Adres
Ogrodnicza 1, 63-900 Rawicz, Polska